Hemen Üye Ol
Giriş Yap
TeknoPlay
PES 2009

Turnuva


Tarihler :
Son Kayıt :
Kontenjan : 64 kişi

( 64 kişi daha lazım )

1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI

 1. 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI Turnuvamıza Katılım Ücreti Teknoplay forması karşılığı olan 0,00 TL’dir
 2. 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI Turnuva Tarihimiz 19 Temmuz 2009\\\\\\\'dur
 3. Turnuvamız İstanbul Beşiktaş (Çarşı ), Beşiktaş ( Barbaros), Nişantaşı şubelerimizde yapılacak olup kayıtlar 64 katılımcı ile sınırlı tutulmuştur, Kayıtların dolması durumunda turnuva katılımcı kaydı alınmayacaktır.
 4. 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI turnuvamızda Büyük Ödül (Birinciye) PlayStation 3  1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI Turnuvamızda Katılım Sınırı 64 kişi ile sınırlıdır. Eleme usulü ile başlayacak turnuva son 32 kişi kaldığın 4’er kişilik 8 grup olarak şampiyonlar ligine dönüştürülecektir.
 5. Kişisel anlaşmazlıklar,Özel durumlar,Organizasyon dışı davranışlar,Diğer organizasyonlarda yaşanan anlaşmazlıklar,çatışmalar ve Organizasyon dışı yazışmalar,Bu organizasyonu bağlamaz.Kişisel istekler kabul edilemez.
 6. 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI Turnuvamızda Organizasyon sırasında tartışma çıkaran,sözlü hakaret eden,kavgaya yeltenen ve turnuva ortamını bozan kişiler Durumuna ve konumuna bakılmaksızın 2 taraflı olarak diskalifiye edilecek ve bir dahaki Düzenlenecek herhangi bir turnuva aktivitesine alınmaması hakkı TEKNOPLAY tarafından saklı tutulacaktır.
 7. 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI Turnuvamızda oynanacak futbol oyunu olan PES2009 futbol oyunu ahlaki futbol kuralları çerçevesinde olacaktır.Oyunun açıklarını herhangi bir şekilde kullanıp su istimal edenler (VAKİT GEÇİRMEYE YÖNELİK TOP ÇEVİRME) ve Normal şekilde top oynamayıda bu kural dolayısı ile suistimal edip şikayet edenler bir defa ikaz edilecek ,tekrarı halinde affedilmeden turnuvadan diskalifiye edilecektir.Bu tarz olaya yeltenen oyuncuların tespiti için durumdan rahatsız olan oyuncular,maçı durdurarak oyunun herhangi bir yerinde kendi maçlarına gözlemci talep edebilecektir.
 8. Grup maçları,eleme tur atlama maçları,yarı final,3.lük maçı 10 , final maçı 15 dakika üzerinden oynanacaktır.
 9. Her oyuncu kendi game pad’ini getirme hakkına sahiptir.Aksi halde kafe’deki game pad lere itiraz edilemez.
 10. Oynanan oyun sırasında Playstation 3 te takılma veya kapanma söz konusu olursa yeni bir maç açılacak ve bir önceki maçta takılma olduğu sıradaki şartlar sağlanacaktır.(KIRMIZI KART,GOLLER VB.) ve kalan maç dakikaları oynanacaktır.
 11. İkinci etapta Grup 1.leri diğer ikincilerle eşleşecektir. Aynı gruptan çıkacak takımlar ilk elemede eşleşemez. Diğer eleme turlarında ise kuraya gidilecek ve ağaç oluşturulacaktır.
 12. 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI Turnuvamızda Takım seçimi serbesttir.(ÜLKE TAKIMLARI VE MASTER LİG TAKIMLARI SEÇİLEMEZ)
 13. 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI turnuvamız oyun ayarlarında injury(SAKATLIK)Seçeneği KAPALI olacaktır.
 14. 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI Turnuvamız Oyun ayarlarında Kondisyon seçeneği NORMAL olacaktır.
 15. Maç öncesi Formation süresi 5 dk’dır.
 16. Oyun sırasında sadece oyun durduğunda (KORNER,TAÇ,AUT,FAUL ATIŞI VB.) START tuşuna basılarak oyun durdurulup işlemler yapılabilir.Bu kurala uymayıp top hareket halinde iken oyunu durduran uyarılacaki,tekrarı halinde oyun bitirilerek hükmen yenik sayılacaktır.
 17. Kamera geniş(wide) olacaktır.Ama istediği takdirde iki kullanıcı anlaşarak kamerayı belirleyebilir.
 18. Ekranda radar olacak ve altta yer alacaktır.Ama iki oyuncu anlaşırsa yeri değiştirilebilecek ya da kaldırılabilecektir.Radar dışında kalan name plate, skor ve süre kaldırılamaz.
 19. Anlaşmazlıkları 1. TEKNOPLAY ÜCRETSİZ PES 2009 TURNUVASI team çözümleyecektir.
 20. Turnuva gerçekleşmediği takdirde önceden katılım ücreti verenlerin paraları geri verilecektir.
 21. STADİUM : Konami Stadium(Oyunculaın anlaşamaması durumunda seçilecektir.)
 22. Turnuvamızda Konaminin çıkardığı En son patch(YAMA) kullanılacaktır.
 23. OYUN AYARLARI linkteki şekilde olacaktır
 24. Turnuvaya katılım satın alınan forma ile olacaktır.
 25. Teknoplay turnuvayı iptal etme hakkını saklı tutar.